• Úvodná stránka
  • shop
  • 100/200/500PCS SC/APC Optického Vlákna Spojka SC Single-mode Optického Adaptér SC Fiber Príruby SC Konektor

Rýchly náhľad

10

shop

100/200/500PCS SC/APC Optického Vlákna Spojka SC Single-mode Optického Adaptér SC Fiber Príruby SC Konektor

€17.95 €16.52

Štítky: apc sc, ftth, optický, conector ftth, konektor vlákniny, konektor optický, apc, apc konektor, konektor sc, optický otdr.

Porovnať


  • SKU: s766

Najpredávanejší

Popis

Funkcie:

Nízke Insertion Loss Vysoká Presnosť zarovnania Kompaktný dizajn Aplikácie: Telekomunikačné siete LAN,CATV Spracovanie údajov sietí Skúšobných zariadení

Doplňujúce údaje

  • Názov Značky: wany
  • Typ Konektora: SC/APC
  • Položka Dĺžka: 1m
  • Číslo Modelu: sc
  • veľkosť: 10
  • Kompatibilné: Prispôsobený Značiek
  • Vlákna Typu: Jediný Režim

Recenzie (0)

Pridať recenziu

12345

€34.56 €16.94

shop

All-In-One Optických Power Meter 10mw 10km Kábel Tester Vizuálne Poruchy Locator

34YD All-In-One Optických Power Meter 10mw 10km Kábel Tester Vizuálne Poruchy Locator OOTDTY Popis: Funkcie: 100% zbrusu nový a vysoko kvalitné. Najnovšie ultra tenké, ľahké power meter červená zdroj svetla. Test presnosti, výtvarné spracovanie, ľahké prenášanie, úplne nahradiť optického výkonu meter a červené pero 2 produkty. Táto cena je vybavená

€27.96 €16.77

shop

1000pcs/veľa 40mm 45m 60 mm Optický Fusion Ochrany Spájať Rukávy Zmršťovacej Trubice Optický Taveniny Trubice Doprava Zadarmo

UPOZORNENIE: 1.Kupujúci je zodpovedný za cla a miestne dovozné dane atď.Ceny tu nie zahŕňa určenia poplatku v kupujúceho strane. 2.Dôležité!!!Vážení Brazília zákazník, prosím zanechať váš CPF alebo CNPJ číslo po umiestnenie objednávky 3.Pre niektoré sepcial krajinách ako Brazília, Mexiko, E-paketové a Čína Príspevok dodacia lehota môže byť okolo 20-90

€49.59

shop

Doprava zadarmo používa brána huawei HG8310M-GPOM onú exkluzivitu optický druhej strane smerovača 1GE deväťdesiat percent nový router

na druhej strane smerovača Echo Život HG8310 je krytý optickej siete terminál (ONT) v Huawei FTTH solution.By pomocou GPON technológie, ultra-širokopásmový prístup je poskytovaný pre domácich a SOHO užívateľov.Na HG8310 poskytuje jeden GE Ethernet port.Na HG8310 funkcie high-výkon presmerovanie schopnosti zabezpečiť vynikajúce skúsenosti s VoIP, Internet a HD video služby. Teplé pripomienky Ako

Pripojte Sa Do Nášho Newsletter