v predajni Grand Power

Na úvod chcem napísať, že od 2014-teho sa spolu s kamarátmi venujeme športovej streľbe. Nejako si nás streľba našla a stále nás baví. Doteraz som strielaľ s obyčajnou K100 od slovenského výrobcu Grand Power a som veľmi spokojný. Po viacerých testoch a rozhovoroch so skúsenejšími strelcami sa mi zapáčila športová pištoľ EXCALIBUR taktiež od firmy Grand Power.Grand Power Excalibur

12.1.16 dozrel čas a chuť aby sme navštívili firemnú predajňu Grand Power v Slovenskej Ľupči. Samozrejme sme si predtým vybavili nákupné povolenie a telefonicky dohodli termín návštevy v predajni. Po príchode do firemného areálu sme zaparkovali priamo pred vchodom do predajne, ktorá je súčastou výrobnej haly.

Prvým príjemným prekvapením po vstupe do predajne bolo, že všetky modely zbrojovky sú vystavené a pre kupujúcich voľne dostupné priamo na predajnom priestore. A to elegantným a praktickým spôsobom cez pripevnený zásobník na výstavný pult, kde je zbraň zo zásobníkom spojená bezpečnostným lankom. To znamená, že si možete „omakať“ každý typ G.P. bez toho, aby ste boli odkázaný na obsluhu predajcu.

Excalibur sme si pred kúpou otestovali v krytej strelnici vedľa výrobnej haly.
Hneď prvé nástrely dopadli nad naše očakávanie, tým pádom bolo o kúpe rozhodnuté. A keďže sme neprišli len kupovať Excalibur, ale aj upgradovať moju K100-ku, ocenujem skúsenosti a rady predajcu, ktorý mi poradil ako najlepšie vybrať z originálneho príslušenstva. K100 mi prevzali do servisu stým, že mi za pár dní zavolajú. Do 45minút sme boli vybavený a spokojne sme frčali domov.

GP-logoPočas nášho nákupu sme sa náhodou stretli s p. Kuracinom (majiteľ G.P.), ktorý sa bez zaváhania pri nás zastavil a podaním ruky nás privítal. Je to drobnosť, ale nie úplne bežná v dnešnej turbo dobe, taktiež to svečí o jeho ľudskom prístupe ku zákazníkom.

Z firmy Grand Power sme odchádzali vytešený nielen kôli dobrej kúpe, ale aj kôli tomu, že sme navštívili SK firmu, ktorá sa presadila a funguje na globálnom trhu, čo nie je maličkosť.

Marián Volna

Pod čiarou:
———————–
Možno vás napadá, že prečo píšem tú (pozitívnu) recenziu…
Snáď sa mi všetky obchodno-marketingové podozrenia podarí zotrieť jednoduchým vysvetlením:
Sám podnikám a viem, že sa ľudia vášnivo ozývajú, alebo rozpíšu až vtedy, keď nie sú spokojný.
Naopak, veľakrát kvalitné služby bývajú samozrejmosťou a ostávajú bez povšimnutia. Možno práve preto každé vyjadrenie spokojnosti so strany zákazníka dodáva chuť do práce a firemného rozvoja.

Tento obsah bol zaradený v Uncategorized. Zálohujte si trvalý odkaz.

3 reakcie na v predajni Grand Power

  1. Anonym povedal:

    Super…

  2. Ladislav povedal:

    Pekný článok. Aj ja si vážim ľudí s ľudskou tvárou. A rád nakupujem kde sa ľudia usmievajú poradia alebo pomôžu. Je len škoda že naša republika nepodporí nákupom zbraní nášho výrobcu a nedá mu lepší štart a prienik na trhu. Keď raz budem kupovať tak určite prídem pozrieť.

Pridaj komentár